Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

Tag - oprocentowanie

Kanał wpisów

wtorek, lipiec 30 2019

Lokaty dla klientów w Internecie

Obecnie korzystanie z bankowości elektronicznej staje się coraz popularniejsze, dlatego też nie dziwi fakt że banki dostrzegają potrzeby klientów proponowania im swoich produktów również w taki sposób.

Bankowość elektroniczna to obecnie nie tyko dostęp do konta za pomocą komputera, ale także korzystając z telefonów komórkowych i aplikacji. Nie dziwi fakt, że każdy ma dostęp do banku i swojego konta całą dobę, co ułatwia nie tyko dokonywanie płatności ale również zarządzanie swoim kontem. Banki więc wychodząc naprzeciw klientom proponują im coraz więcej produktów właśnie przy pomocy bankowości online. Zaleta takich ofert, przede wszystkim w opiniach klientów jest ich indywidualne dobranie do możliwości finansowych. Bak bowiem zazwyczaj bazuje na wpływach na konto klienta i wydatkach, bez względu na to czy mowa o ofercie kredytu czy też lokaty bankowej. Te ostatnie, jako dość bezpieczna forma pomnażania pieniędzy cieszą się coraz większą popularnością. Minimalizowanie niezbędnych do podpisania umowy na lokatę dokumentów sprawia, że wiele osób właśnie ze względu na prostotę podpisania umowy i brak wielu formalności wybiera możliwość zainwestowania w lokaty.

Kontynuuj czytanie...

piątek, maj 25 2018

Co to jest pożyczka osobista i jak może Ci pomóc?

Pożyczka osobista jest rodzajem pożyczki ratalnej o ustalonym okresie spłaty i zwykle stałej stopie procentowej. W zależności od rodzaju pożyczki, możesz otrzymać pieniądze z góry jednorazowo lub możesz je wypłacić przez pewien czas.

Rodzaje pożyczek osobistych Podczas gdy podstawowa zasada pożyczki osobistej jest taka sama - szybki dostęp do gotówki - różne typy różnią się w zależności od historii kredytowej, wyniku kredytowego, zabezpieczenia i oszczędności.

Niezabezpieczona pożyczka osobista Niezabezpieczona pożyczka osobista nie wymaga oferowania żadnych zabezpieczeń, takich jak dom lub samochód, możesz bez nich otrzymać pożyczkę. Stawka, jaką otrzymasz w ramach pożyczki, zależy od historii kredytowej i wyniku kredytowego. Im lepszy wynik kredytowy, tym wyższa stawka.

Kontynuuj czytanie...

piątek, lipiec 7 2017

O co warto zapytać zaciągając kredyt gotówkowy?

Kredyty gotówkowe to jedne z najpopularniejszych produktów finansowych. Nie ma w tym nic dziwnego. Każdemu z nas brakuje czasem pieniędzy na spełnienie swoich zakupowych marzeń i planów. Aby jednak pożyczanie pieniędzy było bezpieczne warto podejść do tego odpowiedzialnie. Kluczem jest dokładne sprawdzenie oferty. O co więc warto zapytać zaciągając kredyt gotówkowy?

Wysokość raty i warunki spłaty

Pierwszą sprawą, od której powinniśmy zacząć poszukiwanie idealnego dla nas kredytu gotówkowego jest wykonanie jego symulacji. Pozwoli nam to dowiedzieć się jak długo będzie trwała spłata kredytu i jakiej wysokości raty będziemy płacić. Mając te dane o wiele łatwiej podjąć decyzję co do wyboru kredytu i mieć jednocześnie pewność, że nie będzie on dla nas zbyt dużym obciążeniem finansowym.

Kontynuuj czytanie...

środa, styczeń 25 2017

Sposoby na bezpieczne inwestycje.

money-1235656_640.jpg Wiele osób po tym jak otrzymuję miesięczne wynagrodzenie może się zastanawiać w jaki bezpieczny sposób można inwestować w oszczędności. Przeciętny pan X będzie się decydować na odłożenie kwoty pieniędzy na niezbyt duży % na własnym koncie osobistym. Tak właściwie nie może to być odpowiednie rozwiązanie ponieważ na rynku można znaleźć inne ciekawe sposoby na oszczędzanie.

Kontynuuj czytanie...

piątek, sierpień 12 2016

Dobry kredyt na każdą okazję

Ilość kredytów na rynku jest coraz większa, dlatego na pewno dość szybko można znaleźć idealny dla siebie na każdą okazję.

Bez względu na to, czy wybieramy się na wakacje, czy tez marzy się nam własny dom, możemy znaleźć idealną i dopasowaną do naszych potrzeb ofertę. Kredyt hipoteczny na przykład udzielony jest w złotówkach i jest udzielany na taki okres czasu, jaki zapisany jest w umowie bankowej. Bank może odmówić nam udzielenia kredytu w przypadku, kiedy to nie mamy odpowiedniej zdolności kredytowej lub bank ma wątpliwości, co do naszej osoby. Banki z reguły muszą się zabezpieczać przed osobami, które nie są w stanie spłacać rat, dlatego też taki kredyt nazywa się kredytem hipotecznym, pod którym musimy dać w zastaw nasz dom. Kiedy to chcemy dostać kredyt powinniśmy mieć też jakiś wkład własny a dodatkowo musimy mieć, jeżeli chodzi o papiery dobrą zdolność kredytową, czyli bilans z pracy, na którym znajdować się będzie nasza wypłata z ostatnich paru miesięcy, która przesądzi o naszym kredycie, w jakiej najwyższej kwocie będzie można dostać kredyt hipoteczny na wyznaczony dla nas cel. Rata takiego kredytu może być, jako zmienna, czyli oznacza to, że kiedy wybierzemy sobie ją by malała to z upływem lat rata kredytu będzie dużo niższa niż na samym początku kredytu, zobacz tutaj najkorzystniejsze rozwiązania kredytów na 17bankow.com.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, grudzień 8 2015

Jak znaleźć dobre lokaty bankowe?

Dlaczego właśnie lokaty?

Obecnie coraz więcej osób zwraca uwagę na lokaty bankowe. Są one przede wszystkim bardzo dobrym sposobem na to, aby bezpiecznie można było zyskać dodatkowe pieniądze z posiadanych przez siebie wolnych środków finansowych. Na lokaty obecnie może się zdecydować każdy kto posiada jakiekolwiek środki finansowe i chce z nich uzyskać dodatkowe profity. Obecnie znajdują się one w ofercie wszystkich banków, co tym bardziej umożliwia wybranie jak najlepiej dostosowanych do swoich potrzeb. Poza tym jak mowa o lokatach, nad ich bezpieczeństwem czuwa Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Dzięki temu klienci którzy zainwestują swoje pieniądze w tą właśnie opcję mogą być pewni, że w przypadku problemów finansowych banku na pewno odzyskają to co wcześniej zainwestowali. Wprawdzie lokaty nie zapewniają bardzo dużego zysku, jednak fakt, że jest on pewny powoduje, że każdy na pewno będzie usatysfakcjonowany. Ponadto obecnie, aby inwestować w lokaty nie potrzeba zbyt wielu funduszy, ponieważ bardzo wiele banków umożliwia zawarcie umowy o lokatę już przy sumie początkowej 300 czy 500 złotych.

Kontynuuj czytanie...

środa, luty 11 2015

Jak wyszukać odpowiednie kredyty?

Znalezienie właściwego kredytu nie jest taką prostą sprawą, jak może się wydawać.
W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób decyduje się na kredyt gotówkowy, ponieważ dzięki niemu mogą oni podreperować swój budżet domowy. Bank udzielający kredytu gotówkowego nie interesuje się, na co zostaną wydane pieniądze, dlatego klienci tak bardzo chwalą sobie tego typu kredyt. Ludzie wybierają kredyt gotówkowy również z tego względu, że banki nie wymagają od nich żadnego własnego wkładu. Można wziąć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, a wcale nie trzeba będzie wpłacać żadnych swoich pieniędzy. Ponadto tego większość banków nie wymaga nawet od swoich kredytobiorców zabezpieczeń oraz poręczycieli. Większość formalności można załatwić nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Bank jedynie sprawdza historię kredytową klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Tutaj znajdziesz kalkulator kredytów gotówkowych odwiedź te stronę i poszukaj najlepszych ofert.
Czy korzystnie brać kredyty online?
Obecnie coraz bardziej popularne jest branie kredytów gotówkowych przez Internet. Jest to niezwykle wygodny sposób dla klienta, ponieważ mogą otrzymać satysfakcjonującą ich sumę pieniędzy bez wychodzenia z domu. Bardzo korzystne dla klientów jest też to, że aby wziąć kredyt gotówkowy online, wcale nie trzeba mieć założonego konta w danym banku. Branie kredytu przez Internet daje też możliwość zapoznania się ze wszystkimi warunkami na spokojnie w domu, dzięki czemu niczego się już nie przeoczy w umowie. Przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy klient sam może sobie wybrać sposób spłaty kredytu. Może zdecydować się na opcje spłacania równych rat w całym okresie kredytowania albo może wybrać raty malejące, które będą się zmniejszały wraz z upływem okresu kredytowania. W czasie trwania kredytu gotówkowego może zmieniać się również jego oprocentowanie. Obecnie mnóstwo banków udziela kredytów gotówkowych, dzięki czemu klienci mają tak duży wybór.
Która oferta będzie najlepsza?
Jeśli ktoś ma problem z wybraniem najodpowiedniejszego kredytu, to zawsze może on zgłosić się do doradcy kredytowego, a on z pewnością chętnie wszystko wyjaśni. Ze statystyk wynika, że najwięcej osób sięga po kredyty z banku Eurobank. Oprócz tego dosyć popularny jest też bank Alior Bank, Bnp Paribas, Bank Pekao, Credit Agricole, a także Get in Bank. Oczywiście jeżeli ktoś ma problem z wybraniem idealnej oferty, dzisiaj może skorzystać z możliwości takich jak na przykład porównywarki kredytów. Tam bardzo szybko można wyszukać idealne oferty kredytowe, zazwyczaj wystarczy jedynie określić własne kryteria, aby szybko dostać w odpowiedzi listę z najlepiej dopasowanymi ofertami. Bardzo wielu osobom znacznie ułatwia to wybór najlepszej.

wtorek, czerwiec 17 2014

Najlepsza lokata

W dzisiejszych czasach, ludzie starają się zabezpieczyć swoją przyszłość na wiele różnych sposobów. Nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka, jaki los będzie naszym udziałem. Dlatego zapewnienie sobie zabezpieczenia na przyszłość, ma ogromne znaczenie dla nas i naszych bliskich.

Kontynuuj czytanie...