Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

Tag - lokaty bankowe

Kanał wpisów

wtorek, październik 27 2015

Korzystna lokata bankowa

euro-967100_640.jpg Różne są produkty bankowe. Za niektóre z nich musimy zapłacić, tak jak w przypadku kredytu, zaś korzystając z innych dostajemy zapłatę od banku. Tak jest w przypadku lokat bankowych. Lokując pieniądze w banku pozwalamy mu nimi dysponować w celu ich pomnożenia. Część zysków z tej inwestycji trafi później do naszej kieszeni. Trzeba jednak zadbać o to, aby były to zyski jak największe, więc trzeba wybrać dobrą ofertę lokaty.

Kontynuuj czytanie...

piątek, listopad 21 2014

Nowoczesne kompozycje inwestycyjne

Standardowe lokaty bankowe nie wystarczą ludziom w kategoriach inwestycyjnych. Warto poszukiwać stale nowych metod powiększania dochodów miesięcznych w długoterminowej perspektywie. W artykule zyskasz wiedzę o wszystkich nowoczesnych technikach inwestowania. Będziesz mógł ostatecznie wybrać taką, która najbardziej odpowiada twoim możliwościom finansowym i psychologicznym.

Kontynuuj czytanie...

poniedziałek, lipiec 21 2014

Zysk z internetową lokatą

Jeśli mamy na swoim koncie minimum 500 złotych oszczędności z którymi nie zamierzamy robić nic przez dłuższy czas, możemy pokusić się na otwarcie tego rodzaju produktu i cieszyć się z narastającej kwoty. Co również ważne, bank odgórnie określa minimalne oraz maksymalne kwoty które możemy na naszą lokatę wpłacić. Jeśli chodzi o czas, lokata dynamiczna jest jedną z najciekawszych. Lokaty bankowe nie są produktem ryzykownym – wybierając je nic nie tracimy, a jedynie potrzebujemy czasu. Warto jednak wiedzieć jakie lokaty mają nam banki do zaoferowania. Nie każdy produkt będzie dla nas dobry, a inny już tak. Lokaty dzielą się na bardzo wiele produktów w zależności od ich formy, czasu trwania oszczędności i innych szczegółów.

Kontynuuj czytanie...

czwartek, lipiec 17 2014

Rodzaje lokat bankowych

Jeśli chodzi o sposoby oszczędzania, jakie w obecnych czasach najczęściej wybierają Polacy, to chyba najbardziej popularne są oczywiście lokaty bankowe, bowiem jest to sposób dość bezpieczny i przede wszystkim pozwala na pomnożenie pieniędzy mimo że nie trzeba w tym kierunku właściwie nic robić. To dość wygodne rozwiązanie, na które decyduje się całkiem spora ilość ludzi na całym świecie – takie możliwości nie są przecież dostępne tylko u nas w Polsce, a zapewne są zaczerpnięte zza granicy.

Kontynuuj czytanie...